• Decrease font size
  • Default font size
  • Increase font size
ANTALYA VALiLiGi PROTOKOL LiSTESi PDF  | Yazdır |  E-posta
Pazar, 22 Şubat 2009

ANTALYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ

ÜNVANI ADI SOYADI İŞ TEL FAKS
VALİ         Sebahattin ÖZTÜRK 2431880 2488309
T.B.M.M.ÜYELERİ                                    0.312 0.312
Antalya Milletvekili                       Av.Gürkut ACAR         4205602 4206951
Antalya Milletvekili                Sadık BADAK 4206362 4206963
Antalya Milletvekili             Deniz BAYKAL 4206012 4206970
Antalya Milletvekili                       Dr. Arif BULUT 4206356 4206967
Antalya Milletvekili                Mevlüt ÇAVUŞOĞLU 4205415 4206972
Antalya Milletvekili    Mehmet Vecdi GÖNÜL 4205684 4206950
Antalya Milletvekili    Doç.Dr. Mehmet GÜNAL 4206266 4206979
Antalya Milletvekili                  Prof.Dr.Yusuf Ziya İRBEÇ 4205946 4206965
Antalya Milletvekili                       Osman KAPTAN    4205992 4206964
Antalya Milletvekili              Gökcen ÖZDOĞAN ENÇ 4205998 4206961
Antalya Milletvekili             Hüseyin SAMANİ 4205425 4206959
Antalya Milletvekili        Yıldıray SAPAN 4205718 4206950
Antalya Milletvekili                  Prof. Dr. Tunca TOSKAY 4206408 4206964
Antalya Milletvekili                  Menderes Mehmet Tevfik TÜREL 4205486 2045027
TUGAY VE GARNİZON KOMUTANI      Tuğg.İrfan CAN 3215354 3225790
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BŞK.               Prof. Dr. Mustafa AKAYDIN 2495001-02 2495015
CUMHURİYET BAŞSAVCISI İbrahim Ethem KURİŞ 2463301 2371111
ADLİ YARGI VE ADALET KOMİSYONU BŞK. Süleyman TEKE 2463701 2371111
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI İrfan KESKİN 2463710 2373474
BÖLGE ADLİYE MAHKEMESİ BAŞSAVCISI Rıza CAN 2463301 2371111
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof.Dr. İsrafil KURTCEPHE 2275982-83 2275540
ULUSLARARASI ANTALYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ Prof. Dr. Cihat GÖKTEPE 2450042 2450045
ANTALYA BAROSU BAŞKANI Av.Alper Tunga BACANLI 2386155 2371073
ANTALYA MERKEZ VALİLERİ      
Merkez Valisi Ekrem ÖZSOY       
Merkez Valisi Can DİREKÇİ        
Merkez Valisi İsmail FIRAT    
VALİ YARDIMCILARI          
VALİ YARDIMCISI Turan EREN 243 97 90 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Fuat ERGÜN 243 97 92 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Mehmet KURDOĞLU 243 52 62 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Ali Nazım BALCIOĞLU 243 97 88 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Mehmet YAVUZ 243 52 61 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Gülihsan YİĞİT 243 52 63 249 93 95
VALİ YARDIMCISI Recep YÜKSEL 243 97 92 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Halil Serdar CEVHEROĞLU 243 52 61 248 93 95
VALİ YARDIMCISI Mustafa ÖZKAYNAK 243 52 63 249 93 95
VALİ YARDIMCISI Hüseyin ECE 2439798 249 93 95
İLÇE KAYMAKAMLARI         
AKSEKİ KAYMAKAM  Murat BEŞİKCİ 6781021 6781172
AKSU KAYMAKAMI Veysel ÖZGÜR 4263939 4263969
ALANYA KAYMAKAMI Erhan ÖZDEMİR 5131001 5131235
DEMRE KAYMAKAMI  Yusuf İzzet KARAMAN 8715353 8715784
DÖŞEMEALTI KAYMAKAMI Süleyman Hürrem AKSOY 4214441-42 4212035
ELMALI  KAYMAKAMI Mehmet Murat ÇEKMEN 6181008 6181209
FİNİKE KAYMAKAMI Mesut YAKUTA 8551005 8551634
GAZİPAŞA KAYMAKAMI Muhittin PAMUK 5722884 5721006
GÜNDOĞMUŞ KAYMAKAM V. Selami KORKUTATA 7812006 7812101
İBRADI KAYMAKAM  Zerrin ÇAY BEŞİKCİ 6912294 6912334
KAŞ KAYMAKAMI Selami KAPANKAYA 8361004 8361333
KEMER KAYMAKAMI Bayramali KÖSE 8144481 8144540
KEPEZ KAYMAKAMI Savaş TUNCER 3354111 3354101
KONYAALTI KAYMAKAMI İbrahim KEKLİK 2299490-91 2299492
KORKUTELİ KAYMAKAMI Erkan KARAHAN 6436001 6432470
KUMLUCA KAYMAKAMI Canan HANÇER BAŞTÜRK 8871001 8871513
MANAVGAT KAYMAKAMI Emir Osman BULGURLU 7461004 7461558
MURATPAŞA KAYMAKAMI Cevdet CAN 2447550-51 2447592
SERİK KAYMAKAMI Erol RÜSTEMOĞLU 7221004 7221404
İL JANDARMA KOMUTANI  J.Kur.Alb.Aykut TANRIVERDİ 2382200 2382250
İL EMNİYET MÜDÜRÜ Mustafa SAĞLAM 345 41 00 345 41 13
SG ANTALYA GRUP KOMUTANI SG.Yrb.Kadir KARAKAYA 2591376 2590953
SG ANTALYA HAVA GRUP KOMUTANI SG.Kd.Bnb. Ali ÖZTÜRK 2591376 2590953
İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI Cavit ARI 2375576 2377783
EXPO 2016 ANTALYA AJANSI GENEL SEKRETERİ Selami GÜLAY 2423976 3118832
İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI      
AKSEKİ BELEDİYE BAŞKANI Mehmet GÖLCÜ 6781008 6781266
AKSU BELEDİYE BAŞKANI İsa YILDIRIM 4263049  
ALANYA BELEDİYE BAŞKANI Hasan SİPAHİOĞLU 5131002 5130502
ELMALI  BELEDİYE BAŞKANI Hüseyin ALTINTAŞ 6186701 6181278
FİNİKE BELEDİYE BAŞKANI Nail DÜLGEROĞLU 8555800 8553225
GAZİPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Cem Burak ÖZGENÇ 5721013 5721068
GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE BAŞKANI Mehmet ÖZEREN 7812011 7812161
İBRADI BELEDİYE BAŞKANI Muharrem KAYA 6912004 6912094
DEMRE BELEDİYE BAŞKANI Süleyman TOPÇU 8715128 8713661
DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI Nurettin TURSUN 4213055 4213185
KAŞ BELEDİYE BAŞKANI Abdullah GÜLTEKİN 8361020 8361030
KEMER BELEDİYE BAŞKANI Mustafa GÜL 8142622 8141107
KEPEZ BELEDİYE BAŞKANI Av. Hakan TÜTÜNCÜ 3105858 3390185
KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI    Muhittin BÖCEK 2455550 2455556
KORKUTELİ BELEDİYE BAŞKANI Hasan GÖKCE 6436075 6436549
KUMLUCA BELEDİYE BAŞKANI Hüsamettin ÇETİNKAYA 8872700 8871098
MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI Şükrü SÖZEN 7461082 7467575
MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI Süleyman EVCİLMEN 3245429 3237718
SERİK BELEDİYE BAŞKANI Mehmet HABALI 7224681 7221968
REKTÖR YRD-FAKÜLTE DEKANLARI-ENSTİTÜ VE YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ      
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr. Abdullah Aziz ERGİN 2275994 2275384
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr. Ömer GEÇİCİ  2275996 2275384
REKTÖR YARDIMCISI Prof.Dr. Muharrem KILIÇ  2275992 2275384
TIP FAKÜLTESİ DEKANI  Prof.Dr.Oktay DİNÇ 2496900 2274482
ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Osman KARAGÜZEL 3102412 2274564
FEN FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Abdullah Aziz ERGİN 3102232 2278911
EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof. Dr. Yıldıray ÖZBEK  3106162  
İKT.İDR.BİL.FAK.DEKANI Prof.Dr.Murat KARAÖZ  3101802  
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Feramuz ÖZDEMİR  3106300  
EĞİTİM FAÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Mimar TÜRKKAHRAMAN 3101527  
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI Prof. Sadettin SARI  3106194  
İLETİŞİM FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Muhammet Bilal ARIK 3102112  
HUKUK FAKÜLTESİ DEKAN  Prof.Dr.Muharrem KILIÇ 3101967 2275384
SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Nalan GÖKOĞLU 2262012 2262013
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr.Ahmet YAMAN 3102030  
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. Zafer SARI 3102030  
TURİZM FAKÜLTESİ DEKANI Prof.Dr. Ahmet Akın AKSU 3102020  
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.İsmail ÜSTÜNEL 2274495  
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜ MÜDÜRÜ  Prof.Dr.Mustafa ERKAN  2272380 2272370
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜ MÜDÜRÜ  Prof.Dr. Zekeriya KARADAVUT  2277857 2277856
GÜZEL SANATLAR ENSTİTÜ MÜDÜRÜ  Doç. Dr. Abdullah KARAÇAY  2276239  
PROF.DR.TURCER KARPUZOĞLU ORGAN NAKLİ ESNT.MÜD. Doç.Dr. Ayhan DİNÇKAN 3101500  
AKDENİZ UYGARLIKLARI ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ Prof.Dr.Murat ARSLAN 3101500  
EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ  Doç. Dr. Selçuk UYGUN     
BEDEN EĞİTİMİ SPOR Y.O. MÜDÜRÜ   Doç. Dr. Erkan ÇALIŞKAN 3101778  
ANTALYA SAĞLIK Y.O. MÜDÜRÜ Prof. Dr. Sebahat GÖZÜM  3106106 3102119
YABANCI DİLLER Y.O. MÜDÜRÜ Prof.Dr.Mustafa KINSIZ    
AYŞE SAK UYGULAMALI BİLİMLER Y.O. MÜDÜRÜ Prof. Dr.Mustafa GÜLMEZ  3102023  
ANTALYA DEVLET KONSERVATUAR MÜDÜRÜ Prof.Ayşe SEZER 3101669 2274456
TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BAŞHEKİMİ Prof.Dr.Mustafa ÜNAL  2496500 2496503
TEKNİK BİLİMLER M.Y.O MÜDÜRÜ   Prof.Dr.İbrahim AKINCI  2274780  
SOSYAL BİLİMLER M.Y.O MÜDÜRÜ Yrd.Doç.Dr.Önder BİLGİN 3464160  
SAĞLIK HİZMETLERİ M.Y.O MÜDÜRÜ Prof.Dr.Feyyaz ÖNDER 3106850 3102008
ADALET M.Y.O MÜDÜRÜ Doç.Dr.Mehmet ALTUNKAYA  3106455 2276977
GENEL SEKRETER Öğr.Gör.Bahadır KERİMOĞLU 2275991  
GARNİZON KOMUTANLIĞINCA TESBİT EDİLEN SİLAHLI KUVVETLER MENSUPLARI      
SG EĞİTİM VE ÖGRETİM KOMUTANI Dz.Alb.Mutlu Şemdinan YILDIRIM 2591376 2590383
ANTALYA DENİZ KOMUTANI Dz.Kd.Alb.Sedat AKKUŞ 2591303 2591818
HAVA MEYDAN KOMUTANI     Hv.Mu.Alb.Ömer AKDOĞAN 3303250 3303255
3. PİYADE EĞİTİM TUGAYI ERKAN BAŞKANI P.Alb.Kadir ÇORA 3215354 3225790
3. PİYADE EĞİTİM TUGAY KOMUTAN YRD. P.Alb.Haluk ERSOY 3215354 3225790
HAKİMLER (ADLİ-İDARİ YARGI) CUMHURİYET SAVCILARI      
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Cevdet KAYAFOĞLU 2463400  
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Hüseyin GÜLER 2463200  
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Seyfullah ÖSELMİŞ 2463600  
CUMHURİYET BAŞSAVCI V. Adnan TABAR 2463500  
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Nihat ALTUĞ 2463000  
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ HATİCE İLKAY PAMUK 2463000  
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa EŞER    
1.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mesut ÖZDEMİR 2463000  
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Süleyman TEKE 2463000  
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Günay KARACABEY ÖZKAYNAK 2463000  
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet Hakkı ALTUN 2463000  
2.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ayşegül YILDIZ 2463000  
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Mehmet KESMEN 2463000  
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ömer Faruk BALABAN 2463000  
3.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet KÜÇÜKKAPLAN 2463000  
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Faris ÖZSOY 2463000  
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Yadigar KARTAL 2463000  
4.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Osman EROL 2463000  
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Şenol DEMİR 2463000  
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ İbrahim ALTINKAYNAK 2463000  
5.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Ayla ÜNAL 2463000  
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ BAŞKANI Tuncay ÖZMEN 2463000  
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Nazmiye COŞKUN 2463000  
6.AĞIR CEZA MAHKEMESİ ÜYESİ Hatice ALTINKAYNAK 2463000  
TMK.10.MADDE 1.NOLU HAKİMİ Yusuf BULUT 2463000  
TMK.10.MADDE 2.NOLU HAKİMİ Veli ŞENGÜN 2463000  
1.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hakan SOYBİR 2463000  
2.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Nebahat Nevzat AKIN 2463000  
3.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Nurten EKMEN 2463000  
4.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Durmuş ÇETİN 2463000  
5.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Cengiz TOSYALIOĞLU 2463000  
6.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Özgül KÜÇÜKEL 2463000  
7.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa KÖSE 2463000  
8.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ali KALKAN 2463000  
9.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Kemal AYTEKİN 2463000  
10.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hakan SİL 2463000  
11.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ ÇAVUŞ ASAN 2463000  
12.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Atilla HAN 2463000  
13.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Halil İbrahim BAKIRTAŞ 2463000  
14.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Hatice DEMİREL 2463000  
15.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Melih KÜÇÜKARSLAN 2463000  
16.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Oktay DAYI 2463000  
17.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Zülfikar CELAYİR 2463000  
18.ASLİYE CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ramazan YILMAZ 2463000  
1.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ Şermin BAŞVERDİ 2463000  
2.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ Celalettin EDECAN 2463000  
3.ÇOCUK MAHKEMESİ HAKİMİ Ali GÜNDEŞ 2463000  
1.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ İlker ÇİL 2463000  
2.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ferhat ACAR 2463000  
3.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mesut CUMURCU 2463000  
4.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Saim Can ÇAYCOŞAR 2463000  
5.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Çiğdem SİSLİGÜN 2463000  
6.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa KUTU 2463000  
7.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Bekir ÇELİK 2463000  
8.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Elif AYDOĞDU 2463000  
9.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Sibel MADEN 2463000  
10.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Adnan ÖZDEMİR 2463000  
11.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Ekrem Ali GÖRAR 2463000  
12.SULH CEZA MAHKEMESİ HAKİMİ Muammer AYMAK 2463000  
1.TİCARET MAHKEMESİ HAKİMİ Metin ÖZBEYLİ 2463000  
2.TİCARET MAHKEMESİ HAKİMİ Sevda SİL 2463000  
3.TİCARET MAHKEMESİ HAKİMİ Ahmet AYÇİL 2463000  
4.TİCARET MAHKEMESİ HAKİMİ Ahmet Arif GÖK 2463000  
5.TİCARET MAHKEMESİ HAKİMİ Sıdıka URFALI 2463000  
6.TİCARET MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa CANDAL 2463000  
1.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Ali ÖZKAYA 2463000  
2.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Demir DURAK 2463000  
3.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Selda KARAMAN 2463000  
4.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Kemal SÖNMEZ 2463000  
5.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Ali GİRGİN 2463000  
6.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Orhan ÖZDEMİR 2463000  
7.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Hasan Basri BAHADIR 2463000  
8.AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ Mahmut GÜNAY 246300  
1. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Emine TABAR 2463000  
2. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Durmuş KARA 2463000  
3. TÜKETİCİ MAHKEMESİ HAKİMİ Gülay POLATKAN 2463000  
1.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Faime AYDIN 2463000  
2.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Kadir SARICALAR 2463000  
3.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Kenan GÜRBÜZ 2463000  
4.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa IŞIK 2463000  
5.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Zeki GÖZÜTOK 2463000  
6.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Raşit EKMEN 2463000  
7.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Nursel TEKE 2463000  
8.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Necla KASAP 2463000  
9.ASLİYE HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ Emel Mehtap AYDIN 2463000  
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Mehmet MENCET 2463000  
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ Özlem Pamuk EDİS 2463000  
İNFAZ HAKİMİ Mehmet DEVECİ 2463000  
1.SULH HUKUK HAKİMİ Mustafa KAPLAN 2463000  
2.SULH HUKUK HAKİMİ Ayşegül ÖSELMİŞ 2463000  
3.SULH HUKUK HAKİMİ Serdar DEMİR 2463000  
4.SULH HUKUK HAKİMİ Canan KARCI 2463000  
5.SULH HUKUK HAKİMİ Cengiz AVŞAR 2463000  
1.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Mustafa BUYURGAN 2463000  
2.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Aysel GİRGİN 2463000  
3.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Ülkü KÜÇÜKARSLAN 2463000  
4.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Yaşar KÜÇÜKEL 2463000  
5.İCRA MAHKEMESİ HAKİMİ Selvinaz BULUT 2463000  
1.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Şule BULAT 2463000  
2.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Ayşe HİSLİ 2463000  
3.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Fatma TEKİN 2463000  
4.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Ali İhsan DEMİREL 2463000  
5.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Muhammet Sami YALÇIN 2463000  
6.İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ Songül YILMAZ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Abdüsselam GÜRCÜ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Adem ÇETİNER 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Adem ERYILMAZ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet Anıl GÜNGÖR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ahmet DİLER 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Aladdin DEMİR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ali Nevzat AÇIKGÖZ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ali ÇAM 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ali ELBEYDİ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ali Engin MADEN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ata KÖYCÜ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Aziz HÜKÜM 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Bayram AYDINSOY 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Behçet Tufan TURAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Burhan POLATKAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Cafer TÜFEKÇİ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Cem SAĞDIÇ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Coşkun AYDEMİR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ekrem AKKUŞ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Erdal POYRAZ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Erdal URFALI 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Erkan BULAT 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Erkan GÖZKAYA 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Erkan OKAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ertuğrul HASTAOĞLU 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ertan ÜNSAL 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Faruk KURT 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ferat ASLANTAŞ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Fevzi ARGIÇ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Galip AŞIK 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Gül Dilan HAMAMCIOĞLU 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Gülay KANDEMİR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Gündoğan ÖZTÜRK 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hacı Aykut AYDIN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hacı Mehmet GÜDÜL 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hakan SAKMAK 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Haki ÇELİKER 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Halil İbrahim PURAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hasan AYDOĞDU 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Haydar KILIÇ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hayrettin TIZLAK 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hüsamettin AYGÖR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin HİSLİ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Hüseyin KIZILKAYA 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI İlhami ERCAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Kemal Selçuk KILIÇ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Levent BEYAZIT 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Levent ÖZYURT 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet Ali ŞELLİ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet CABAOĞLU 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet KARAKAYA 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI  Mehmet UĞUR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mehmet YILMAZTÜRK 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Muammer TAŞAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Muhlis YALÇIN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Murad KAYA 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Musa TAŞKIN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa Kemal SERİM 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa ÖKSÜZ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa PİROĞLU 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Mustafa ŞERAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Nihat EROL 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Oğuz AYDIN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Orhan PATAT 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Osman Ali TIMARTAŞ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Osman ŞANAL 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ömer CİCİM    
CUMHURİYET SAVCISI Özgür CEVAHİR 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Rafet ZEYBEK 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ramazan ÇETİN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Recai KÖYLÜ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Refik H.BAŞVERDİ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Süleyman DURMAZ 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Ulutan TORAMAN 2463000  
CUMHURİYET SAVCISI Vedat KARAMAN 2463000  
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Itır Melis KAYA 2463717 2373474
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet AKKAYA 2463711 2373474
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ İsa YEĞENOĞLU 2463714 2373474
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Hacı GÖÇER 2463713 2373474
BÖLGE İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Songül ŞAHİN 2463713 2373474
1.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Erkan ATILI 2463720 2373474
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mesut AKPINAR 2463724 2373474
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Seyfettin KARA 2463723 2373474
1.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa Evren GÜMÜŞ 2463722 2373474
2.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Cihan MEZKİT 2463730 2373474
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Ali KADIOĞLU 2463741 2373474
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mustafa KELLE 2463731 2373474
2.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Sabri Burçın ARSEVEN 2463747 2373474
3.İDARE MAHKEMESİ BAŞKANI Kamil ERGÜN 2463740 2373474
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Egemen Sancaktar MAY 2463733 2373474
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Yüksel YAVAŞ 2463743 2373474
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Mehmet AKKUŞ 2463742 2373474
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Serkan DEDETÜRK 2463734 2373474
3.İDARE MAHKEMESİ ÜYESİ Recep DİNÇOĞLU 2463734 2373474
1.VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI Mehmet BARIŞ 2463750 2373474
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Zafer TÜFEKÇİ 2463764 2373474
1.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Rıdvan GENÇ 2463754 2373474
2.VERGİ MAHKEMESİ BAŞKANI Erol URHAN 2463760 2373474
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Ahmet ŞAHİN 2463762 2373474
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Bayram ERÇOBAN 2463763 2373474
2.VERGİ MAHKEMESİ ÜYESİ Aliye Burcu ALIMLI GENÇ 2463761 2373474
NOTER ODASI BAŞKANI Işık ÖZKOL 2436265 2415355
T.B.M.M.DE GURUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI      
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İL BAŞKANI Av.Mustafa KÖSE 3441111 3447575
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İL BAŞKANI Devrim KÖK 3347110 3347112
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İL BŞK. Osman ÇETİN 2430793 2430793
BAŞBAKANLIK VE BAŞBAKAN YARDIMCILIĞINA BAĞLI İL TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ      
VAKIFLAR BÖLGE MÜDÜRÜ Mustafa EMEK 2441394 2489644
BASIN YAYIN ENFORMASYON İL MÜDÜRÜ Esen DİLER 2483313 2489333
BASIN İLAN KURUMU ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ M.Emre SERHATLI 2432465 2432465
TRT ANTALYA MÜDÜRÜ  Hüseyin ARSLANGİRAY 3454221 3462830
ANADOLU AJANSI BÖLGE MÜDÜRÜ Tuncer ÇETİNKAYA 2430091 2488109
İL MÜFTÜSÜ Ahmet ÇELİK 3465098 3463793
İL AFET VE ACİL DURUM MÜDÜRÜ Fevzi TİMUR 2430255 2471927
ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
E TİPİ CEZAEVİ MÜDÜRÜ Mehmet ÖZER 2210991 2215333
L TİPİ KAPALI CEZAEVİ MÜDÜRÜ Şeref TATLI 4231360 4231344
Antalya Denetimli Serbestlik Müdürü Yavuz KAYA 2379560 2379437
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ Afife TAŞ 2434475 2434477
SOSYAL YAR.VE DAY.VAKFI MÜDÜRÜ Ahmet ÇALIM 3462040 3460282
BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
İL BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ MÜDÜR V. Rıdvan KÖSESOY 2434777-78 2434779
TSE AKDENİZ BÖLGE KOORDİNATÖRÜ Rıfat KABUKÇU 3340117 3341243
TSE ANTALYA BELGELENDİRME MÜDÜRÜ Rıfat KABUKÇU 2485005 2485006
TSE AKDENİZ PROJE KOORDİNATÖRÜ Hüseyin ÖZDAMAR 3340117 2485006
ORGANİZE SANAYİ BÖLGE MÜDÜRÜ Süleyman DEMİRTAŞ 2581100 2581104
KOSGEB ANTALYA HİZMET MERKEZİ MÜDÜRÜ Kazım AKGÜN 3116037 3116098
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRÜ Selim EROL 3104646 3454492
ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ Veli TEKKANAT 2294066 2294027
ÇEVRE ve ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
TAPU VE KADASTRO 6.BÖLGE MÜDÜRÜ Mürsel Necmi AKKOCA 2386312 2386316
İLLER BANKASI A.Ş ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Yakup KOÇ 2270518 2270517
İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRÜ Yusuf KADI 2370010 2370016
KADASTRO MÜDÜRÜ Recep GÜNASLAN 2386318 2386320
EKONOMİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
ANTALYA SERBEST BÖLGE MÜDÜRÜ Ahmet KAR 2590935 2590934
ANTALYA ÜRÜN DENETMENLERİ GRUP BAŞK. Güngör EMLÜK 3452681 3464775
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.  GENEL MÜDÜRÜ Osman HONDU 3399923-24 3383167
AKDENİZ ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. İL KOORDİNATÖRÜ Bülent GÜREL 3381393-94 3395101
TEİAŞ BÖLGE 19.İLETİM TESİS VE İŞLETME GRUP MÜDÜRÜ Kamil BACAK 3466999 345 4900
EUAŞ Antalya ve Yöresi HES İşletme Müdürü Ali KOCABAŞ 2211400 2215347
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
YÜKSEK ÖĞRENİM KREDİ ve YURTLAR KURUMU BÖL.MÜD. Ahmet SÜTÇÜ 3122851 312 28 55
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRÜ Dr.Burhanettin HACICAFEROĞLU 3117373 3127373
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
TARIM KREDİ KOOP.ANT.BÖLGE BRL.MD. A.NACİ YORGANCILAR 3119908 3119917
İL GIDA TARIM VE HAYVANCILIK MÜDÜRÜ  Ahmet DALLI 3452721 3466780
İL KONTROL LABORATUAR MÜDÜRÜ     Faruk KURNAZ 3390010 3392325
ZİRAİ KARANTİNA MÜDÜRÜ Ekrem ÇETİN 3466657 3466658
BATI AKDENİZ TARIMSAL ARAŞTIRMA ENS.MD.V. Dr.Abdullah ÜNLÜ 3216796 3211512
BOZTEPE TARIM İŞLETMELERİ MÜDÜRÜ Olcay AKIN 7143206 7143207
AKDENİZ SU ÜRÜNLERİ ARŞT.ÜRT.EĞT.ENST.MD. Doç.Dr.Yılmaz EMRE 2510587 2510584
GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞINA BAĞLI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
BATI AKDENİZ GÜMRÜK VE TİCARET BÖLGE MÜDÜRÜ Ragibe COŞKUN 2590941 2591329
TİCARET İL MÜDÜR V. Mesut İLTER 2438812 2438815
ANTBİRLİK GENEL MÜDÜRÜ  Atilla DİNİZ 4262922 4262919
TASİŞ ANTALYA İŞLETME MÜDÜRÜ  Şendur ÖZKAYNAK 2591246 2491247
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ Faruk KARAÇAY 2456601 2380544
EGM TEFTİŞ KURULU ANT.BÖLGE BAŞKANI Sinan SALMAN 3111211 3115656
EGM MERKEZ EMNİYET MÜDÜRLERİ ANT.ÇAL.MRK.BŞK. Ahmet AYDIN 3129209 3129209
EGM ANTALYA POLİSEVİ MÜDÜRÜ Ramazan ETLİ 2478516 2485450
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Şükrü ŞAN 2439797 2489395
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ   Osman ERDEM 2439793 2489395
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ Oğuz KAHRAMAN 2434345 2489395
İL PLANLAMA VE KOOR.MÜDÜR Erdoğdu ÖKSÜZ 2439795 2489395
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Semaher YEŞİLGÜN 2431880 2488309
PROTOKOL MÜDÜR V. İbrahim GEDİKLİ 2439796 2488309
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER İL MÜDÜRÜ  Gülhan TEZEN 2439558 243 97 99
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ Ülkü YAVUZ 2434569 2434569
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ Kadir KAYGUSUZ 2470837 2476937
İL SOSYAL ETÜT VE PROJE MÜDÜRÜ Süleyman UYSAL 2439794 2489395
112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ MÜDÜRÜ Esra YİĞİT 2262109 2276739
KALKINMA BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU ANTALYA BÖLGE MÜDÜRÜ Abdi ÖNCEL 2434560-66 2434562
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
ANTALYA KÜLTÜR  VARLIKLARINI KORUMA BÖLGE KURULU MÜD. Melike GÜL 2478761 2483533
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ İbrahim ACAR  2477660 2487870
DEVLET SENFONİ ORKESTRASI MÜD. İbrahim SEZER   2385233 2385232
RÖLÖVE VE ANITLAR MÜDÜR V. Özge KADIOĞLU 2430842 2480249
DEVLET TİYATROSU MÜDÜRÜ     Selim GÜRATA 3444929-4542 345 65 67
DEVLET OPERA VE BALE MÜDÜRÜ Kenan KORBEK 2414202-3433098 2414717
MALİYE BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ        
İL DEFTERDARI Hidayet MAT 2378501 2378500
VERGİ DAİRESİ BAŞKAN V. Halil AKCA 2370610 2370690
MİLLİ PİYANGO İDARESİ ŞUBE MÜDÜRÜ  Doğan KELEŞ 3455744 3469372
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ Osman Nuri GÜLAY 2386000-6202 2386111
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI TEŞKİLATLAR      
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI Per.Alb.Fahri SUNA 2433844 2477481
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
DSİ 13.BÖLGE MÜDÜRÜ    Turkay ÖZGÜR 3311612 3311614
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ  Ali GÖKÇÖL 3451462 3451456
METEOROLOJİ 4. BÖLGE MÜDÜRÜ Necip DUMAN 2473488 2489274
BATI AKDENİZ ORMANCILIK  ARAŞTIRMA ENS.MD. Dr.Neşat ERKAN     3450442 3450450
VI. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ANTALYA ŞUBE MÜD.V Osman YÖNTEM 343 26 52 345 14 66
VI. BÖLGE MÜD.LÜĞÜ BEYDAĞLARI SAHİL MİLLİ PARK MÜDÜRÜ Erdem İSMETOĞLU 345 14 65 345 14 66
SAĞLIK BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ Dr. Adem BİLGİN 2285959 2285047
KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ Dr. Erdoğan TAŞ 2376410 2494462
ANTALYA HALK SAĞLIĞI MÜDÜRÜ Uzm.Dr.Murat ÖZDEMİR 2370390-91 2370410
TÜRKİYE H.S.S. GEN.MÜD. AKDNZ BAŞ TABİBİ Dr.Özlem ERİNEKÇİ 2594759 2594750
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ      
ULAŞTIRMA,DENİZCİLİK VE HABERLEŞME Vl.BÖL.MÜD.V. İlker ÇELİK 2591370 2591369
KARAYOLLARI 13.BÖLGE MÜDÜRÜ Mustafa KARADEMİR 3454150-1 3453699
TÜRK TELEKOM BÖLGE MÜDÜRÜ Mehmet Serdar KORKUSUZ 5551010 5551015
ANTALYA LİMAN BAŞKANI  Murat MÜFTÜOĞLU 2591212 2591350
DHMİ HAVALİMANI BAŞMÜDÜRÜ   Osman SERDAR 3303301 3303302
PTT. BAŞMÜDÜRÜ  Mustafa KAPLAN 2440170 2440194
TÜRKSAT İL MÜDÜRÜ Muhammed Emin FURKAN 2432535 2432660
RESMİ BANKALAR VE MÜDÜRLERİ      
T.C.MERKEZ BANKASI ANTALYA ŞUBE MÜDÜRÜ Eyüp KÜTÜK 2442276 2489152
T.C.ZİRAATBANK.ANT.BÖLGE BAŞKANI Recep ÖZDEMİR 2433995 2430018
T.HALKBANK BÖLGE KOORDİNATÖRÜ Burak KANTOĞLU 3109200 2440718
VAKIFLAR BANKASI AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ İlker YEŞİL 2456300 2456316
KAMU İKTİSADİ KURUMLAR VE MÜDÜRLERİ      
THY SATIŞ MÜDÜRÜ Ömer DURNA 3206350-51 3303225
ANT.PAMUK VE NAREN.TARIM SATIŞ KOOP.BİRLİĞİ BŞK. Abdullah BALABAN 4262143 4262147
ANFAŞ (Expo Center) Yönetim Kur. Başk. Mustafa ÇALIK 4622000 4621990
ASBAŞ Genel Müdürü Zeki GÜRSES 2590930 2590932
T.B.M.M.DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİLER VE İL BAŞKANLARI      
BBP İL BAŞKANI Rasim KÜÇÜK 2485958  
DEMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANI Metin OKTAY 2437626 2420948
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI Hasbi ÜNAL 2430023 2430023
EMEĞİN PARTİSİ İL BAŞKANI C.Gülsalan BUDAK 2430621  
HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ Burhan KARABAĞ 3112151  
İŞÇİ PARTİSİ İL BAŞKANI Bilal ŞİMŞİR 2431250 2431250
MİLLET PARTİSİ İL BAŞKANI Galip ÖZTEKİN 3216407 3216407
SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI  Galip AKIN 2443466 2443467
İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİ      
1. Başkan Vekili Hüseyin ÇİL 2375576 2377783
2. Başkan Vekili Osman UĞUR 2375576 2377783
Divan Katip Üyesi  Erdoğan ÇETİN 2375576 2377783
Divan Katip Üyesi Gülay BOLATAN 2375576 2377783
İl Encümeni Ali ARSLAN 2375576 2377783
İl Encümeni Erdoğan ÇETİN 2375576 2377783
İl Encümeni Ali GÜZEL 2375576 2377783
İl Encümeni Mustafa SAYIN 2375576 2377783
İl Encümeni Gülsüm ÖZER 2375576 2377783
Divan Katip Üye Yedek Erdoğan ÇETİN 2375576 2377783
Divan Katip Üye Yedek Gülay BOLATAN 2375576 2377783
Grup Sözcüsü Zeki TUNÇ 2375576 2377783
Grup Sözcüsü İlhan BUĞDAYCI 2375576 2377783
Grup Sözcüsü Hanif Mahir BOZTEPE 2375576 2377783
Aksu Alim UYSAL 2375576 2377783
  Mümin ŞAHİN 2375576 2377783
  Mehmet ÇOBAN 2375576 2377783
  Ali ARSLAN 2375576 2377783
Döşemealtı Yusuf MAYISLAR 2375576 2377783
Kepez İsa AKDEMİR 2375576 2377783
  Ramazan FETEN 2375576 2377783
  Necip ÇETİNKAYA 2375576 2377783
  Erdal KÜSKEN 2375576 2377783
  Hasan KARAL 2375576 2377783
  Bayram DAL 2375576 2377783
Konyaaltı Osman GÖSTER 2375576 2377783
  Ayhan ABAY 2375576 2377783
  Süleyman SAKİN 2375576 2377783
Muratpaşa İbrahim CEPHANECİ 2375576 2377783
  Niyazi YÜKSEL 2375576 2377783
  Mustafa DURNA 2375576 2377783
  Songül BAŞKAYA 2375576 2377783
  Muammer SAYGILI 2375576 2377783
  Abdullah DEMİR 2375576 2377783
Akseki Veysel DEMİR 2375576 2377783
  Mustafa EROĞLU 2375576 2377783
Alanya Kerim BAŞKAPTAN 2375576 2377783
  Arif YENİ 2375576 2377783
  Mustafa ARAS 2375576 2377783
  Necati YILDIRIM 2375576 2377783
  Bayram ER 2375576 2377783
  Mustafa SÜNBÜL 2375576 2377783
Elmalı Halil ÖZTÜRK 2375576 2377783
  Mehmet ORDU 2375576 2377783
Finike Mustafa GEYİKCİ 2375576 2377783
  Bilal TURGUT 2375576 2377783
  Durdali UZUNBOY 2375576 2377783
Gazipaşa Hidayet ÇELİK 2375576 2377783
  Süleyman TUNCER 2375576 2377783
  Ahmet KARABULUT 2375576 2377783
Gündoğmuş Rasim ELÇİ 2375576 2377783
  Kerim KIRCA 2375576 2377783
İbradı Fahri ÖZALTIN 2375576 2377783
  Ali ERKAN 2375576 2377783
Demre M. Sadık BAYRAKTAROĞLU 2375576 2377783
  Halil CEYLAN 2375576 2377783
Kaş Tevfik Kenan DEMİRCİ 2375576 2377783
  Durmuş ALBEZİRGAN 2375576 2377783
  Erol BOZCA 2375576 2377783
Kemer Azmi ŞİRİNLER 2375576 2377783
  Mustafa BİLİCİ    
Korkuteli Hasan Ali İRBAN 2375576 2377783
  Ömer ERAY 2375576 2377783
  Hüseyin ÇİL 2375576 2377783
Kumluca Arif YAVUZER 2375576 2377783
  Ali KURŞUNLU 2375576 2377783
  Mustafa ÇETİNKAYA 2375576 2377783
  Adnan AYDIN 2375576 2377783
Manavgat Ömer ŞAHİN 2375576 2377783
  Mehmet EROL 2375576 2377783
  Halil KULA 2375576 2377783
  Mehmet ÖZEN 2375576 2377783
  Sadık EKŞİ 2375576 2377783
Serik Hasan YILDIRIM 2375576 2377783
  Sedat KARAGÖZ 2375576 2377783
  Mehmet DEMİR 2375576 2377783
  Adnan KOCA 2375576 2377783
  Ali ARICAN 2375576 2377783
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ      
  Mustafa KARAMAN    
  Erdem ARMEN    
  Deniz Fırat BUDAK    
  Recep TOKGÖZ    
  Hüseyin KAZANCI    
  Hasan Gürsel KARABAYIR    
  Dr. Baki ÇELİK    
  Mehmet Remzi SADİ    
  Edip Kemal BAHADIR    
  Deniz FİLİZ    
  Mustafa YILMAZ    
  Kadir ALKIŞ    
  İsmail TOSUN    
  Turgay GENÇ    
  Adlıhan DERE    
  Ayşe Güliz YILMAN    
  Murtaza TAMYÜREK    
  Zeki ÇİVİK    
  Cihan BULUT    
  Yaşar TABUR    
  Zafer YÖRÜK    
  Mehmet MEKİK    
    İsmail DANACI    
  Ramazan ATEŞ    
  Mustafa Reşat OKTAY    
MESLEK KURULUŞLARI VE BAŞKANLARI ( ANTALYA'DAKİ BİRLİK VE ODALAR  )      
TÜRSAB Akdeniz Bölge Temsilcisi Kerim ÇAVUŞOĞLU 2431996  
ANTALYA İHRACATÇI LAR BİRLİĞİ YÖN.KUR.BAŞKANI Mustafa SATICI 3118000 3117900
AKDENİZ TURİSTİK OTELLER BİRLİĞİ (AKTOB) Sururi ÇORABATIR 3213994 3215926
ANTALYA REHBERLER ODASI BAŞKANI Hasan UYSAL 3111130 3229175
DENİZ TİCARET ODASI MECLİS BAŞKANI Kadir DURMUŞ 2410210 2410211
DENİZ TİCARET ODASI YÖN.KURULU BAŞKANI B.İnanç KENDİROĞLU 2410210 2410211
ANTALYA DİŞ HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI Hüseyin TUNÇ 2375252 2375588
ECZACILAR ODASI BAŞKANI Kerem ZABUN 3110329 3210650
ESNAF VE SANATKAR ODALARI BİRLİĞİ BŞK. Abdullah SEVİMÇOK 3361010 3345659
SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞV.ODASI BŞK Mustafa ERDEM  2386374-5 2386384
ANTALYA TABİP ODASI BAŞKANI Dr.Hüseyin Can ERTÜRK 2375075 2373748
TİCARET BORSASI MECLİS.BŞK. Hüseyin C.KAYAN 2442671 2411158
TİCARET BORSASI YÖN.KUR.BŞK. Ali ÇANDIR 2442670 2411158
ANTALYA TİCARET VE SAN.ODASI MECLİS BŞK. İzzet BAYAR 3143737 3143738-40
ANTALYA TİCARET VE SAN.ODASI YÖN.KUR.BŞK. Çetin Osman BUDAK 3143737 3143738-39
TMMOB.ELEKTRİK MÜH.ODASI BŞK. İlhan METİN 2376045-6 2376047
TMMOB.HARİTA ve KADASTRO MÜH. ODA BŞK. Ramazan ECİŞ 3259556-7-8 3259599
TMMOB.İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Cem OĞUZ 2375727 2375731
TMMOB.KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Mehmet AYDİLEK 2438560 2438560
TMMOB.MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Hüseyin BARUT 4448666 4178621
TMMOB.MİMARLAR ODASI BAŞKANI Mehmet Osman AYDIN 2378692 2375820
TMMOB.ORMAN MÜH.ODASI.BATI AKD.ŞB. Gürel ŞİRİN 2439278 2377610
TMMOB.PEYZAJ MİMARLARI ODASI BŞK Teoman AKÇALI 3110657 3110667
TMMOB.ŞEHİR PLANCILARI ODASI BAŞKANI Haşim DİKENCİK 3221500 3221500
TMMOB.ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Vahap TUNCER            3263065 3260029
TMMOB.JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Kutlu TANER    2378583 2378584
TMMOB.JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Ali İhsan TOSUN 2370535 2370535
TMMOB.METEOROLOJİ MÜH.ODASI BAŞKANI Halit NAMDAR 3311616 3311626
TMMOB.MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK. Mehmet Cihangir DARENDE 3215053 3215053
TMMOB.GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ  Bülent ŞIK 3229277 3229777
TMMOB.GEMİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Yük.Müh.İlker CİVELEK 259 55 01 259 55 03
TMMOB.ÇEVRE MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI Lokman ATASOY 3223256 3223256
TMMOB.İÇMİMARLAR ODASI BAŞKANI Hakan KÜLAHCI 3234500 3234501
VETERİNER HEKİMLER ODASI BAŞKANI Muammer SAYGILI 3259214 3259353
ZİRAAT ODASI BAŞKANI Nazif ALP 3341169-70 3341170
SENDİKALAR      
TÜRK-İŞ İL TEMSİLCİSİ Hacı Mevlüt ÜNAL 3343400 3447868
TİSK Antalya İl Temsilcisi Hasan ÜNLÜ 2379134 2379135
HAK-İŞ İL TEMSİLCİSİ Murat PİLEVNE 2446162 2446162
DİSK Akdeniz Bölge Temsilcisi Matoş KONCA 2414438 2473043
KAMU-SEN Antalya İl Temsilcisi Dr. Ali İhsan YILMAZ 2379223 2379293
KESK İl Temsilcisi Nurettin SÖNMEZ 2474700 2474700
HAKSEN İl Temsilcisi İhsan KURT 2434770 2434771
ÖZEL BANKALAR VE MÜDÜRLERİ      
AKBANK T.A.Ş.BÖLGE MÜDÜRÜ Murat YOLARTIRAN 2495650 2448799
ALBARAKA TÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.MÜD. Murat UYAR 2431475 212-3542021
ALTERNATİF BANK A.Ş. MÜDÜRÜ Nurhan ÖZCAN 2434661 2477785
ANADOLUBANK A.Ş. İhsan SAATÇI 2486400 2438877
ASYA KATILIM BANK A.Ş. MÜDÜRÜ Ahmet SOYTÜRK 2476292 2424345
DENİZBANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Adnan AYKIN 2434272 2422585
FİNANSBANK A.Ş.BÖLGE MÜDÜRÜ Nezih ÖZOZAN 3123323 3122363
GARANTİ BANKASI AKDENİZ BÖL.KRD.MÜD. Çetin ÖZTÜRK 3102524 3102523
GARANTİ BANKASI AKDENİZ BÖL.MÜDÜRÜ Lütfi HACIOĞLU 3102504 3102522
HSBC BANK BÖLGE MÜDÜRÜ Tamer KILIÇASLAN 3118791 3111934
ING BANK AKDENİZ BÖLGE MÜDÜRÜ Esen Cumhur GÖMEÇ 3145011 212 3049448
ŞEKERBANK T.A.Ş.MÜDÜRÜ Nursun KIRANOĞLU 2474387 2432263
TEKFENBANK MÜDÜRÜ Ekmel Hilal ÖZLÜK 3122581 3122580
TEKSTİLBANK MÜDÜRÜ Demet TUNÇ 3163903 3164322
TEB AKDENİZ 2.BÖLGE DİREKTÖRÜ  İbrahim SAVAŞ 3129767 3225445
T.İŞ BANKASI A.Ş.KOBİ KREDİLERİ TAH.BÖL.ANT.BÖL.MD. Burhan EKİCİ 3201720 3166866
TURKLAND BANK A.Ş. Uğur DEVECİ 2474456 2435154
TURKISH BANK A.Ş. Tülay SAATÇİ 2439649 2437649
YAPI KREDİ BANKASI A.Ş.BÖLGE MÜDÜRÜ Şadi CENGİZTEKİN 2436020 2480022
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER-VAKIFLAR VE BAŞKANLARI      
TALASEMİ FEDERASYONU Prof.Dr.Duran CANATAN 2434046 2434046
ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ Mevlüt YENİ 2489404 2424275
AKDENİZ KAN HASTALIKLARI VAKFI Prof. Dr. Duran CANATAN 2470595 2432021
ANTALYA EĞİTİM ARAŞTIRMA VAKFI Mehmet HACIARİFOĞLU 3229797 3128022
ANTALYA TANITIM VAKFI Nizamettin ŞEN 3143806-07 3143723
TÜRK EĞİTİM VAKFI Emin DEMİRÖRS 3433208/9 3433208
TÜRKİYE EĞİTİM GÖNÜLLÜLERİ VAKFI Lütfiye ALTINKAYA 2261343 2261411
TÜRKİYE ANA ÇOC.SAĞ.VE AİLE PLM.VAKFI (TAÇSAV) Remziye KIYMIK 2432150 2432150
TÜRKİYE ENGELLİLER VAKFI AKDENİZ BÖLGESİ ŞUBE BŞK. Emel A.TURHAN 3255959 3265785
TÜRKİYE FUTBOL FEDERAS. ANTALYA BÖLGE MÜD. Av. Cansel Cevikol TUNCER 2303400 2303500
YETİM VE MUHTAÇ ÇOCUKLARA YRD.VAKFI Canan TUNGAR 2373351 2374550
YURT ÇOCUKLARI KORUMA VAKFI Zilha ÇAKIR 3493000 2425851
ZİHİNSEL YETERSİZ ÇOCUKLARI KOR.VAKFI Kemal Suat KAPTAN 3221656 3122809
ANTALYA KENT KONSEYİ BAŞKANI Semanur KURT 2436789 2436992
TÜRKİYE YEŞİLAY CEMİYETİ ANT. ŞUBESİ Kerim ATILGAN 3342121  
AKDENİZ TELASEMİ DERNEĞİ Prof.Dr.M.Akif YEŞİLİPEK 2488821 2488821
ALTI NOKTA KÖRLER DERNEĞİ Av.Rahim ESKİ 2471213 2474845
ANTALYA VEREM SAVAŞ DERNEĞİ İsmail AKÇAM 2412983  
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ANT. ŞUB. İbrahim DAŞ 2443424 2433354
BEDENSEL ENGELLİLER DAYANIŞMA DER. ANT.ŞB. Sevinç AKTUĞ 2445898 2484038
BEYAZ BASTON GÖRMEYENLER DERNEĞİ Hasan KIRICI 3462710-11 3462710
ÇAĞDAŞ YAŞAMI DESTEKLEME DER. ANT. ŞB. Hatice KARATEKE 2489899 2420955
KADININ SOS.HAYATINI ARŞ.VE İNC.DER.ANT. ŞB. Koray ERKOL 3233981  
KIBRIS TÜRK KÜLTÜR DERNEĞİ ANTALYA ŞB. Hüseyin LAPTALI 2482500  
MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ ANTALYA ŞUBESİ Engin Murat ÖZDEMİR 2436455 2430403
MÜSTAKİL SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DER. ANT.ŞB. Resul LEKESİZ 3214141 3111415
TÜKETİCİYİ KORUMA DERNEĞİ ANT. ŞUBESİ Abdullah ÖZÇULÇU 2479646 2479646
TÜRK  KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ ANT.ŞB. Metin DURGUN 3445137 3469381
TÜRK ANNELER DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ İnci SAVRAN 2438531 2438531
TÜRK HAVA KURUMU DERNEĞİ ANTALYA ŞB. Vasıf Recep YÜCELİŞ 3244880 3240088
TÜRK KADINLAR BİRLİĞİ DERNEĞİ ANT.ŞUBESİ Birgül YEREBAKAN 3119228 3119228
TÜRK KANSER ARAŞTIRMA VE SAVAŞ KURUMU DER. ANT. ŞB. Dr.Kadri YAKUT 2419911  
TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Abdullah UYSAL 2440448  
TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER. ANT.ŞUB. Z.Nuray TANLAK 3350105 3350105
TÜRK ÜNİVERSİTELİ KADINLAR DER. KONYAALTI ŞB. Canan CİNGÖZ 2487044 2487054
TÜRKİYE AİLE PLANLAMASI DER. ANT. ŞUB. Nilgün ATASOY 3229684 3119324
TÜRKİYE EMEKLİ ASTSUBAYLAR DER. ANT.ŞB. Mustafa DEĞİRMENCİ 2431826 2431826
TÜRKİYE EMEKLİ SUBAYLAR DERNEĞİ E.Alb.Kıbcak Faruk ERTEN 2447660 2485978
TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER, ŞEHİT, DUL VE YETİMLERİ DER. Ali KUŞ 2417070 2417070
TÜRKİYE KIZILAY DERNEĞİ ANTALYA ŞUBESİ Dr.Cengiz NİZAM 2415160 2435920
TÜRKİYE MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ ANT.ŞB. E. Alb. Zeynel Abidin SEZER  2435025 2435025
TÜRKİYE POLİS EMEKLİLERİ VE MENSUPLARI SOS.YAR. DER. Ant. Şb. Hasan KISA 2484267 2413266
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ ANT. ŞUBESİ Mehmet KARAVURAL 3217145 3117545
TÜRKİYE TRAFİK KAZALARINI ÖNLEME DER.ANT.ŞB. Abdullah GÖKMEN 2431525  
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ANT. ŞUB. Havva ÇOBANOĞLU 2479682  
İLİM YAYMA CEMİYETİ ANTALYA ŞUBESİ Yunus YÜKSEL 2487677 2487677
KİMSE YOK MU DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DER.ANT.ŞUB Ramazan UYAROĞLU 2434050 2434036
BAŞKONSOLOSLAR      
RUSYA FEDERASYONU Alexander P.TOLSTOPYATENKO 2483202 2484468
KONSOLOSLAR      
ALMANYA FEDERAL CUMHURİYETİ Karin KÖLLER 3141101-02 3216914
İNGİLTERE Jane BAZ 2282811 2292151
KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ Baurzhan ABDRAKHMANOV 3242611 3162559
FAHRİ KONSOLOSLAR      
AVUSTURYA Ahmet BARUT 3522200 3522175
ARNAVUTLUK CUMHURİYETİ Atayla VARLIK 4621396 4621428
BELÇİKA KRALLIĞI Ece TONBUL KİLİT 2446853 3414411
BREZİLYA FEDERATİF CUMHURİYETİ Cemal ÖZGÖRKEY 2432299 2441488
BELARUS CUMHURİYETİ Laçin MİRZA 3114405 3129929
ÇEK CUMHURİYETİ Serdar AKAYDIN 3226176 3226181
ESTONYA CUMHURİYETİ Ethem OKUDUR 3120001 3218841
ETYOPYA Osman Bülent ÇEKİÇ 3166567 3162600
FRANSA Ahmet EROL 3459097 3440414
HOLLANDA KRALLIĞI Dr.Kamil Savaş TİTİZ 3211347 3214687
İRLANDA M.Seçkin ARKAN 2478945 2430613
İSPANYA Hasan Yıldırım AKINCIOĞLU 2417770 2417774
İSVEÇ Nil SAĞIR 2423280 2423280
İTALYA  Özden BERHAYAT 3234364-5 3234364-5
KAZAKİSTAN CUMHURİYETİ Hüseyin ACARLIOĞLU 3401616 3405619
KIRGIZİSTAN Süleyman KARTOĞLU 3121787 3124517
KOSOVA Kaan Kaşif KAVALOĞLU 7100700 7152375
KUZEY KIBRIS TÜRK CUMHURİYETİ Binnaz ALTUNOK 3122888 3215900
LETONYA CUMHURİYETİ Nurdan Aslı ULUKAPI 3119730 3213163
LİTVANYA CUMHURİYETİ Mine OKUDUR 3120001 3218842
LÜKSEMBURG BÜYÜK DÜKALIĞI Halit BOZABALI 3247422 3247423
MOĞOLİSTAN Ömer AYDINER 7152650 7151733
MACARİSTAN CUMHURİYETİ Bekir Bülent ÖZSOY 2433784 2473666
MAKEDONYA Ahmet AKBALIK 7152334 7102230
NORVEÇ KRALLIĞI Burak TONBUL 3404050 3404078
ROMANYA CUMHURİYETİ Armağan ÖZGÖRKEY 2432299 2441488
SLOVENYA CUMHURİYETİ    Sedat PEKER 2424526 2422835
SLOVAKYA CUMHURİYETİ Dr. Şükrü VURAL 746 00 13 746 00 17
UKRAYNA Levent AYDIN 3105700 3105760
            ANTALYA VALİLİĞİ PROTOKOL LİSTESİ, 5 MAYIS 2012 TARİH VE 28283 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN, ULUSAL VE RESMİ BAYRAMLAR İLE MAHALLİ KURTULUŞ GÜNLERİ, ATATÜRK GÜNLERİ VE TARİHİ GÜNLERDE YAPILACAK TÖREN VE KUTLAMALAR YÖNETMELİĞİ'NİN (1) SAYILI LİSTESİNE GÖRE HAZIRLANMIŞTIR.  

GÖREV VE TELEFON DEĞİŞİKLİKLERİNİN 0(242)243 97 96 NOLU TELEFONA BİLDİRİLMESİ RİCA OLUNUR. GÜNCEL PROTOKOL LİSTESİ  ANTALYA VALİLİĞİNİN www.antalya.gov.tr RESMİ İNTERNET ADRESİNDEN TEMİN EDİLEBİLİR.

e-mail : Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır  

11 EKİM 2013

Son Güncelleme ( Cuma, 18 Ekim 2013 )
 

Üye Firma Arama

İstenilen hizmet
Kaynak Dil:
Hedef Dil:
Uzmanlık:
Şehir:
 
 
 

Giriş Formu






Kayıp Parola?